اطلس پرینتر در تلاش است تا بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد. یکی از این خدمات، طرح تخفیف ویژه ای است که برای خریداران محصولات در نظر گرفته شده است.

طبق این طرح، اگر خریداران یک ویدئو از محصول خریداری شده را برای ما ارسال کنند، 50% از هزینه ارسال آن محصول به صورت رایگان به آنها بازگردانده خواهد شد.

این ویدئو باید حداقل 30 ثانیه طول بکشد و محصول خریداری شده را به وضوح نشان دهد. پس از دریافت ویدئو، تیم بازاریابی ما آن را بررسی کرده و در صورت تایید، 50% از هزینه ارسال را به حساب مشتری واریز خواهد کرد.

این طرح تخفیف فرصتی عالی برای مشتریان است تا علاوه بر دریافت محصول مورد نظر، بخشی از هزینه ارسال را نیز بازپس بگیرند. پس از خرید، حتما فیلم محصول را برای ما ارسال کنید تا از این امتیاز بهره مند شوید.

در این طرح، علاوه بر ارسال ویدئو، مشتریان می‌توانند از محصولات عکس بگیرند و آن را همراه با نظر خود در بخش نقد و بررسی گوگل منتشر کنند تا از تخفیف بیشتری بهره‌مند شوند.

شرایط دریافت تخفیف به این صورت است:

ارسال ویدئو از محصول

اگر مشتری یک ویدئو حداقل 30 ثانیه از محصول خریداری شده ارسال کند، 50% از هزینه ارسال به صورت رایگان به حساب آنها بازگردانده خواهد شد. ویدئو باید افقی گرفته شده و کیفیت آن مناسب باشد.

ارسال عکس و نظر در گوگل

اگر چند عکس با کیفیت از محصول همراه با نظر خود در مورد خرید از ما را در بخش نقد و بررسی گوگل منتشر کنید، 25% از هزینه ارسال شما به صورت کارت به کارت برای شما واریز خواهد شد.

ارسال ویدئو و عکس و نظر در گوگل

چنانچه مشتری علاوه بر ارسال ویدئو، عکس‌هایی از محصول را در بخش نقد و بررسی گوگل منتشر کند و نظر خود را در مورد آن ثبت کند، 75% از هزینه ارسال به صورت رایگان به حساب آنها واریز خواهد شد.

این تخفیف‌ها شامل محصولات دستگاه‌های کپی، پرینتر و اسکنر اداری است و مشتریان می‌توانند با رعایت این شرایط، از آن بهره‌مند شوند. در صورت هرگونه سوال یا ابهام، می توانید با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. ما همواره در خدمت شما هستیم.