درباره پرینتر های hp بیشتر بدانید

پرینترها یکی از مهم ترین ملزومات سیستم های اداری محسوب می شوند. پرینتر اچ پی، از معروف ترین و محبوب ترین پرینترهای بازار می باشد که با طراحی شیک و منحصر به فرد خود، علاقه مندان زیادی دارد. اچ پی پرینترهای لیزری و جوهرافشان و سوزنی تولید و روانه بازار کرده است؛ ولی پرینترهای لیزری، شناخته شده ترین پرینترهای بازار هستند.

راهنما خرید پرینتر اچ پی

پرینترهای اچ پی هم از سرعت و هم از کیفیت خوبی برخوردار هستند و معمولا به صورت تک کاره، سه کاره و چهارکاره طراحی می شوند. منتها ویژگی که پرینترهای اچ پی را از دیگر رقبای خود جدا کرده، کیفیت و استحکام بدنه پرینترها می باشد.
اگر شما نیازمند یک پرینتری هستید که بتواند کارهای سنگین و حجیم شما را بتواند انجام دهد، پرینترهای اچ پی بهترین گزینه می باشد. پرینترهای اچ پی لیزری بهترین نوع پرینترهای لیزری هستند؛ البته پرینترهای جوهرافشان اچ پی نیز از کیفیت و سرعت خوبی برخوردار هستند.
طراحی پرینترهای اچ پی بیشتر به شکل جعبه مانند و سفید رنگ می باشد که به صورت رومیزی تولید می شود. البته پرینترهای بزرگتر نیز موجود هست که به صورت چهارکاره (پرینتر، فکس، کپی و اسکنر) و سه کاره (کپی و پرینتر و اسکنر) ارائه می شوند.

قیمت پرینتر اچ پی

قیمت پرینترهای اچ پی از پرینترهای تک کاره دو میلیون تومان آغاز و تا دویست و هشتاد و پنج میلیون تومان پرینترهای لیزری رنگی نیز می رسد. رنج قیمت پرینترهای لیزری اچ پی، بسیار مناسب و معقول می باشد و در خانه دو میلیون تومان تا بیست میلیون تومان (چندکاره) می رسد.
خوشخبتانه تنوع در پرینترهای لیزری – رومیزی اچ پی بسیار زیاد می باشد؛ بنابراین مشتری می تواند به راحتی حق انتخاب داشته باشد. پرینترهای بزرگ تر معمولا از قیمت شصت میلیون تومان شروع می شوند که معمولا برای کارهای اداری و سنگین مناسب هستند؛ گران ترین نوع پرینترهای اچ پی، لیزری های رنگی می باشند که برای چاپخانه ها یا عکس رنگی کاربرد بسیاری دارد.

خرید پرینتر اچ پی

پرینترهای اچ پی معمولا گزینه بسیار خوبی برای مصارف خانگی هستند؛ به خصوص اینکه قیمت ارزان و ابعاد بسیار کوچکی دارند. البته به دلیل بدنه بسیار محکم و سرعت بالای پرینترهای اچ پی، در مصارف کارخانه ای و اداری به شدت پیشنهاد می شود.
برند اچ پی در ایران نمایندگی دارد و خدمات و سرویس های مربوط به تجهیزات را با توجه به نیاز مشتریان، انجام می دهد.