فرم استخدام

موقعیت‌های شغلی اطلس پرینتر

بخش سایت

کارشناس تولید محتوا

شرکت ما در حال جستجو برای یک نیروی تولید محتوای با تجربه و خلاق است. اگر شما علاقه‌مند به یک فرصت شغلی در زمینه تولید محتوا هستید و دارای مهارت‌های لازم برای این پوزیشن شغلی هستید، جای شما در تیم ما خالی است.مسئولیت‌های این شغل شامل ایجاد محتواهای جذاب و ارزشمند برای وبسایت، رسانه‌های اجتماعی و سایر پلتفرم‌های آنلاین ما است. توانایی تحقیق و تولید محتواهای متنوع و خلاقانه نیز از مهارت‌های موردنیاز است.

اگر دارای تجربه در نوشتن مقالات، بلاگ پست‌ها، محتواهای تبلیغاتی و یا محتواهای دیگر هستید و توانایی کار در یک محیط دوستانه و پویا را دارید، ما منتظر ارسال رزومه شما هستیم. برای اطلاعات بیشتر و ارسال رزومه، لطفا با ایمیل info@atlasprinter.com در تماس باشید.

دولوپر وردپرس دورکار

شرکت ما در حال جستجو برای یک توسعه‌دهنده وردپرس ماهر و با تجربه است. ما به دنبال یک فرد خلاق، با دانش فنی عالی و توانایی توسعه وب‌سایت‌های وردپرسی هستیم. اگر دارای تجربه در زمینه توسعه سایت های وردپرسی هستید، ما منتظر ارسال رزومه شما هستیم. مسئولیت‌های این شغل شامل طراحی، توسعه و اجرای وب‌سایت‌های وردپرسی با استفاده از زبان‌های برنامه‌نویسی مانند HTML، CSS، PHP و JavaScript، نصب و پیکربندی پوسته‌ها و افزونه‌های وردپرس، بهینه‌سازی و رفع اشکالات فنی در وب‌سایت‌ها و همکاری با تیم برای ایجاد وب‌سایت‌های جذاب و کارآمد است.

برای اطلاعات بیشتر و ارسال رزومه، لطفا با ایمیل info@atlasprinter.com در تماس باشید.

تدوینگر ویدئو دورکار

شرکت ما در حال جستجو برای یک نیروی تدوینگر ویدئو حرفه‌ای و با تجربه است. ما به دنبال یک فرد خلاق، با استعداد و با توانایی تدوین ویدئوهای متنوع برای استفاده در محتوای سایت و شبکه های اجتماعی هستیم.

اگر شما علاقه‌مند به فرصت شغلی در ادیت و تدوین ویدئو هستید و دارای مهارت‌های لازم برای این پوزیشن شغلی هستید، جای شما در تیم ما خالی است.مسئولیت‌های این شغل شامل ویرایش و تدوین ویدئوهای مختلف برای استفاده در محتوای دیجیتال، اضافه کردن افکت‌ها، موسیقی، صدا و تصاویر به ویدئوها، اصلاح رنگ، نور و دیگر ویرایش‌های لازم و همکاری با تیم برای ایجاد ویدئوهای جذاب و متنوع است. 

اگر دارای تجربه در ساخت ویدئو و محتواهای تبلیغاتی هستید و توانایی دورکاری برای این موقعیت را دارید،ما منتظر ارسال رزومه شما هستیم. برای اطلاعات بیشتر و ارسال رزومه، لطفا با ایمیل info@atlasprinter.com در تماس باشید.

بخش فروش

کارشناس فروش ارگان و سازمان

شرکت ما در حال جستجو برای یک کارشناس فروش ماهر و با تجربه در زمینه فروش به ارگان‌ها و سازمان‌ها است. ما به دنبال یک فرد خلاق، با توانایی برقراری ارتباط موثر با مشتریان و افزایش فروش هستیم. مسئولیت های این شغل شامل آشنایی با مشتریان و سامانه های سازمانی و ارگانی، آشنایی با نرم افزار های فروش و اکسل، پاسخگویی و مذاکره تلفنی با مشتریان است.

اگر دارای تجربه در زمینه فروش هستید و توانایی کار در یک محیط دوستانه و پویا را دارید، ما منتظر ارسال رزومه شما هستیم. برای اطلاعات بیشتر و ارسال رزومه، لطفا با ایمیل info@atlasprinter.com در تماس باشید.

کارشناس فروش آنلاین

شرکت ما به دنبال یک نیروی کارشناس فروش آنلاین با تجربه و انگیزه بالا است. اگر شما علاقه‌مند به یک فرصت شغلی در زمینه فروش هستید و دارای مهارت‌های کار با فروشگاه اینترنتی هستید، جای شما در تیم ما خالی است. مسئولیت‌های این شغل شامل، مدیریت فروش آنلاین از طریق وب‌سایت، شبکه‌های اجتماعی و سایر پلتفرم‌های آنلاین، ارائه محصولات و خدمات به مشتریان و پیگیری فروش‌، برنامه‌ریزی و اجرای استراتژی‌های بازاریابی آنلاین، تحلیل داده‌ها و گزارش‌دهی درباره عملکرد فروش آنلاین است.

اگر دارای تجربه در زمینه فروش محصولات و خدمات، توانایی مذاکره و انگیزه بالا برای دستیابی به اهداف فروش هستید، ما منتظر ارسال رزومه شما هستیم. برای اطلاعات بیشتر و ارسال رزومه، لطفا با ایمیل info@atlasprinter.com در تماس باشید.

بخش اداری

کارمند اداری

شرکت ما به دنبال یک کارمند اداری با تجربه و مهارت‌های خوب در زمینه مدیریت اداری و امور دفتری است. ما از افراد با دقت بالا در انجام وظایف اداری، توانایی برقراری ارتباط موثر با تمامی اعضای تیم و مهارت‌های خوب سازماندهی و مدیریت استقبال می‌کنیم.

مسئولیت های این شغل شامل، مدیریت امور دفتری و اداری شامل پاسخگویی تلفن‌ها، مدیریت ایمیل‌ها، برنامه‌ریزی جلسات و مراسمات و غیره، پشتیبانی از تیم مدیریتی و ارتباط با بخش‌های مختلف شرکت، مدیریت فایل‌ها، اسناد و اطلاعات مربوط به شرکت است.

اگر دارای تجربه در زمینه امورات اداری هستید و توانایی کار در یک محیط دوستانه و پویا را دارید، ما منتظر ارسال رزومه شما هستیم. برای اطلاعات بیشتر و ارسال رزومه، لطفا با ایمیل info@atlasprinter.com در تماس باشید.

حسابدار

شرکت ما به دنبال یک حسابدار با تجربه در زمینه حسابداری امور مالی است. ما از افراد با دقت بالا در انجام وظایف حسابداری، توانایی تحلیل دقیق اطلاعات مالی، مهارت‌های خوب در استفاده از نرم‌افزارهای حسابداری و توانایی ارتباط موثر با دیگر اعضای تیم استقبال می‌کنیم.

اگر شما علاقه‌مند به یک فرصت شغلی در زمینه حسابداری هستید و دارای مهارت‌های کار با نرم افزارهای مختلف در این حوزه هستید، جای شما در تیم ما خالی است. مسئولیت‌های این شغل شامل، پردازش تراکنش‌های مالی و حسابداری روزانه، تهیه گزارشات و صورت‌های مالی، محاسبه و پرداخت مالیات‌ و دیگر پرداختی ها، مدیریت و نظارت بر موارد مالی و حسابداری دیگر شرکت است.

اگر دارای تجربه در زمینه حسابداری هستید، ما منتظر ارسال رزومه شما هستیم. برای اطلاعات بیشتر و ارسال رزومه، لطفا با ایمیل info@atlasprinter.com در تماس باشید.

بخش انبار و ارسال کالا

انبار دار

شرکت ما به دنبال یک انباردار با تجربه و مهارت در مدیریت انبار و انجام وظایف مرتبط با انبارداری می‌باشد. ما از افراد با توانایی سازماندهی، دقت بالا در انجام وظایف انبارداری، توانایی کار در یک محیط پویا و توانایی ارتباط موثر با دیگر اعضای تیم استقبال می‌کنیم. مسئولیت های این شغل شامل، مدیریت و نظارت بر فعالیت‌های انبار از جمله دریافت، ذخیره، توزیع و حمل و نقل کالاها، بررسی موجودی‌ها و انجام شمارش‌های دوره‌ای، حفظ انبار به شکل تمیز و منظم، همکاری با تیم‌های مختلف برای انجام وظایف انبارداری به بهترین شکل است. 

اگر دارای تجربه در زمینه امورات انبارداری هستید و توانایی کار در یک محیط دوستانه و پویا را دارید، ما منتظر ارسال رزومه شما هستیم. برای اطلاعات بیشتر و ارسال رزومه، لطفا با ایمیل info@atlasprinter.com در تماس باشید.

پیک

شرکت ما به دنبال یک پیک با تجربه و مهارت در تحویل سریع و امن کالاها به مشتریان می‌باشد. ما از افراد با توانایی مسئولیت‌پذیری، دقت بالا در انجام وظایف پیکی، توانایی کار در شرایط مختلف و توانایی برقراری ارتباط موثر با مشتریان استقبال می‌کنیم.

مسئولیت های این شغل شامل، تحویل کالاها به مشتریان به صورت سریع و امن، حفظ کالاها و تضمین امنیت آنها در حین حمل و نقل، بررسی و تأیید صحت سفارشات قبل از تحویل، ارتباط موثر با مشتریان و اطلاع‌رسانی به موقع از وضعیت تحویل است.

اگر دارای تجربه در زمینه پیک هستید، ما منتظر ارسال رزومه شما هستیم. برای اطلاعات بیشتر و ارسال رزومه، لطفا با ایمیل info@atlasprinter.com در تماس باشید.